סקירה מהירה של סוגי ההלוואות לעסקים

תוכלו לקרוא באתר על נושא סוגי ההלוואות לעסקים ישנם יזמים שונים של הלוואות עסקיות. חלק מההלוואות מבוססות על הון עצמי או שאינן מובטחות. סוגים אחרים של הלוואות כוללים מקדמות במזומן לסוחר, קווי אשראי ומימון מוכר.
ייתכן שהעסק שלך זקוק לאחד או יותר מסוגי הלוואות אלו בכדי לענות על צרכיו.
לפני שתתחיל לבדוק הלוואות למימון העסק שלך, תצטרך לדעת איזה סוג הלוואה
אתה זקוק וכמה אתה מחפש ללוות. זה יקל עליכם להשוות בין הצעות הלוואות של מלווים שונים.

סוגי הלוואות לעסקים איך זה עובד?

הלוואות הון חוזר הן בדרך כלל הלוואות ללא אבטחה שעסקים מקבלים בכדי לסייע
במילוי צורכי תזרים המזומנים לטווח הקצר. לעסקים יש גישה למימון זה כדי לעזור להם בתקופות קשות
. אתה נדרש להחזיר הלוואות הון חוזר בהתאם לתנאי החוזה שלך. ברוב המקרים לוחות הזמנים
להחזר מבוססים על תזרים המזומנים של העסק שלך. באופן כללי,
תוכנית הלוואות הון חוזרות מתאימה ביותר לעסקים קטנים שמייצרים מעט מכירות אך יש להם כמות בלתי מוגבלת של הון חוזר.

מקדמות סוחרים במזומן והלוואות קו אשראי דומות להלוואות הון חוזר בכך שהן הלוואות שאינן מובטחות.
עם זאת, הלוואות אלה דורשות ביטחונות או ביטחון להבטחת ההלוואה. הלוואות הון חוזר מוחזרות בדרך
כלל על פי דרישה ושיעורי הריבית בדרך כלל קבועים. המלווים בדרך כלל גובים שיעורי ריבית גבוהים יותר עבור הלוואת הון חוזר מאשר על קו אשראי.

סוגי הלוואות לעסקים מכונים בדרך כלל משכנתאות לעסקים. סוגים שונים של מלווים למשכנתאות
מציעים סוגים שונים של עסקאות ותנאים לצרכי המימון שלכם. כדי לקבל את השיעורים התחרותיים ביותר
בהון החוזר שלך או במקדמות המזומנים בסוחר, תרצה להשוות בין סוגים שונים של מימון מסחרי.

ניתן לגם לבצע הלוואה כנגד נכס למידע נוסף לחצו על הקישור הבא https://www.home-refused.co.il/loan-refusers/loan-against-property/

 סוגי ההלוואות לעסקים | איך זה עובד בנקים / אשראי / חוץ בנקאי

סוגי ההלוואות לעסקים לטווח ארוך או קצר

הלוואות לטווח ארוך מוצעות בדרך כלל על ידי בנקים, איגודי אשראי, חברות משכנתאות או מוסדות הלוואות אחרים. סכומי ההלוואה לטווח הארוך מוחזרים בחזרה במהלך מספר שנים. בעוד שרוב בעלי העסקים בוחרים בסכומי הלוואות ארוכות טווח מכיוון שהם יכולים לתקצב טוב יותר, עליהם לשלם ריבית גבוהה מכיוון שהם אינם משלמים את מלוא סכום ההלוואה במהירות כצפוי. תשלום הלוואה במהירות בונה אשראי חיובי ומסייע בהעלאת ציון האשראי שלך.

הלוואות לזמן קצר מוצעות בדרך כלל על ידי מוסדות פיננסיים שונים. תנאים אלה בדרך כלל טובים לבעלי עסקים שצריכים לשלם הוצאות מיידיות. אם יש לך צרכי מימון לטווח קצר, ההימור הטוב ביותר יהיה ללכת עם בנק מקומי. בדרך כלל הם מציעים שיעורי ריבית סבירים עבור הלוואות לזמן קצר ויכולים לספק לך ביטחונות להבטחת העסקה.

ישנם גם ארגוני צד ג 'המספקים הלוואות לעסקים. משקיעים ובעלי הון סיכון רבים רוצים לספק הון לעסקים קטנים בתמורה גם להון עצמי. משקיעים אלה דורשים בדרך כלל כמות משמעותית של הון עצמי, כמו גם רקורד מוכח של החזר השקעה. עם זאת, משקיעים אלה אינם מעניקים בדרך כלל לעסקים מימון לטווח ארוך.

בעלי עסקים קטנים או עסקים בינוניים

כפי שאתה יכול לראות, ישנם סוגים רבים ושונים של הלוואות לעסקים העומדים לרשות בעלי עסקים קטנים. רוב הבנקים מציעים אפשרויות ארוכות טווח וקצרות טווח, אך ישנם גם כמה סוגים נפוצים אחרים של מימון. כדי לקבל מידע נוסף על האפשרות המתאימה ביותר למצבך, עליך לפנות לבנק מקומי, למומחה להלוואות לעסקים או למלווה מקוון. המידע שנמסר לעיל הוא רק כמה טיפים שיכולים לעזור לך בשאלות מימון עסקי.

הלוואות לזמן ארוך וקצר הינן שתי קטגוריות עיקריות של קווי אשראי עסקיים. לשניהם יתרונות וחסרונות משלהם בהתאם למצבך האישי. הלוואות לעסקים ארוכי טווח הינן אידיאליות לעסקים בינוניים המתכננים להתרחב, ואילו הלוואות לזמן קצר הינן אידיאליות לבעלי עסקים קטנים המתכננים להרחיב את עסקיהם במהירות.

סוגים של הלוואות אשראי בנקים חוץ בנקאים

ישנם גם שני סוגים של הלוואות SBA העומדות לרשות העסקים: הלוואות ממשלתיות והלוואות פרטיות. הלוואות בגיבוי ממשלתי זמינות לכל סוגי העסקים הקטנים; עם זאת, הם מגיעים עם ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות פרטיות. הלוואות הנתמכות על ידי הממשלה מונפקות גם על ידי סוכנויות פדרליות שונות כגון מינהל העסקים הקטנים (SBA), הפדרל ריזרב, FDIC או מוסדות פיננסיים אחרים הנתמכים על ידי המדינה. הלוואות פרטיות מונפקות על ידי בנקים, איגודי אשראי, חברות משכנתאות, איגודי אשראי, מכונים פיננסיים ומוסדות פיננסיים אחרים שאינם ממשלתיים.

סוג שלישי של קו אשראי עסקי נקרא מקדמה במזומן של סוחר. הלוואה מסוג זה מתאימה ביותר לקמעונאים קטנים עד בינוניים. בניגוד לרוב צורות ההלוואות האחרות, ניתן לקבל מקדמה במזומן מחשבון בנק. סוחרים מגישים בקשה למקדמה במזומן על ידי הוצאת בקשה למקדמה במזומן מקומי או באמצעות פנייה ישירה למלווה. כדי להבטיח את סכום המימון המקסימלי, כדאי לעבוד עם מלווה המתמחה במקדמות מזומנים לסוחר.